РАЗПИСАНИЕ ТРАНСПОРТ
Каталог на бизнеса
Качество на въздуха
  Новини
Мария Димитрова, ученичка от 6в клас в СУ "Васил Левски", гр. Елин Пелин завоюва второто място в отборното класиране на турнир по тенис в гр. София
16.10.2020
На 11.10.2020 г. на кортовете на спортен клуб "Дема" - гр. София се проведе "Регионалнно лично-отборно първенство на София" - турнир по тенис за момчета и момичета до 12 години, в което взеха участие много деца. Проектът се реализира с финансовата подкрепа на Столична община по програма за развитие на детско-юношеския спорт.

Състезателката на СК "Дема" Мария Димитрова, ученичка от 6в клас в СУ "Васил Левски", гр. Елин Пелин завоюва второто място в отборното класиране при момичетата, а на сингъл се класира в първите осем състезатели на турнира, достигайки до четвъртфинал. Мария Димитрова е на 11 год. от с. Петково и успешно навлиза в тениса с отлични резултати, които ни карат да се гордеем с нейните успехи!